Günümüzde internet ortamı yeni insanlarla tanışabilmek ve iş yapabilmek için en uygun ortamdır. "Elektronik İş" demek İnternet Teknolojilerini sonuna kadar kullanmak demektir. Bu teknolojiler; web sayfaları, elektronik posta, e-posta grupları, haber özetleri şeklinde ifade edilebilir. Bu sayede değişen vadelerde işinizi geliştirebilir, pazarlama ve reklam gibi konularda kısa zamanda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Bilgesoft, hazırladığı paket çözüm e-ticaret sistemleri veya isteğe özel oluşturduğu e-ticaret çözümleriyle birçok müşterisinin farklı ürün ve hizmetlerini internet üzerinden pazarlamasını veya sipariş almasını sağlamaktadır.

  • B2C E-TİCARET SİSTEMLERİ
    “Business to Consumer” şeklinde adlandırılan, tüketicilerin internet üzerinden elektronik ortamda mal ve hizmet satın almalarına olanak sağlayan e-ticaret iş süreçlerini size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle müşterilerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı, kampanya ve duyurulardan haberdar olmalarını sağlıyor, daha geniş bir tüketici kitlesine günün her saatinde hizmet vermenizi ve bunu ekonomik yollarla yapmanızı sağlıyoruz.
  • B2B E-TİCARET SİSTEMLERİ
    Tüm dünyada “Business to Business” ve “e-commerce” olarak bilinen, birçok alıcı ve satıcı firmanın elektronik ortamda bir araya gelerek iş ortakları, bayileri, tedarikçileri ile iş ilişkilerini düzenledikleri, alım satım, sipariş takibi gibi işlemlerini gerçekleştirdikleri kurumlar arası elektronik ticaret ortamlarını size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz.
  • C2C E-TİCARET SİSTEMLERİ
    “Consumer to Consumer” yani son kullanıcı statüsündeki tüketiciler arasında gerçekleşen ticari işlemleri ifade eder. Online açık artırmalar gibi platformları size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle tüketicilerin kendi arasında gerçekleştirdiği işlemlerin karlılığınızı arttırması, sektörde tanınmanız ve reklam gelirlerinizin artması gibi fırsatlardan kolayca yararlanmanızı sağlıyoruz.
Sosyal-Ağlar

 

Please Wait